Hakkında

Bir Dinç Medya girişimi olarak 2020 yılında yayın hayatına başlayan KediCinsi, “A’dan Z’ye Tüm Kedi Cinsleri” mottosunu benimseyip başta evcil kediler olmak üzere olabildiğince geniş bir yelpazede kedi cinsleri hakkında merak edilen her şeyi ziyaretçileriyle paylaşmayı hedefleyen bir bilgi kaynağıdır.

KediCinsi içerikleri ücretsiz bir şekilde kedi cinslerini her yönüyle, detaylıca tanıtmak üzere kurulmuş, doğru bilgiyi, kolay erişilebilir ve anlaşılabilir hâle getirip kullanıcılarının her an elinin altında olabilecek dijital bir kedi cinsi ansiklopedisi olmayı hedefler.

KediCinsi ekibi, ziyaretçilerimize en doğru bilgiyi sunabilmek için içerisinde en saygın kedi kuruluşları da olmak üzere yirmiye yakın uluslararası kaynağa başvurarak kedi cinsleri konusunda en geniş Türkçe kaynağı oluşturmak için çalışmakta ve ziyaretçilerimizin de desteğiyle içeriklerini ve çalışmalarını günden güne detaylandırmakta ve güncelleştirmektedir.

Kedi cinslerini tarihçesinden bakımına, sağlık durumundan, kişiliğine kadar pek çok başlık altında incelediğimiz platformumuz kedi sahiplerinin kedilerini daha yakından tanımasını, kedi sahiplenecek ziyaretçilerimizin cinsler hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamak veya kediler hakkında araştırma yapmak isteyenlere kaynak sunmak amacıyla gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz

KediCinsi, ülkemizde ve dünyada yaşayan tüm kedi cinsleri hakkında güvenilir ve doğru bilgileri tüm detaylarıyla ziyaretçilerine sunmayı görev edinmiş ücretsiz bir platform, bir bilgi kaynağıdır. Kedi cinsleri konusunda en geniş Türkçe kaynağı oluştururken, dünyayı yakından takip ederek kendisini sürekli güncel tutmayı ve geliştirmeyi amaçlar.

Vizyonumuz

Ekibimizin titiz, özverili çalışması ve ziyaretçilerimizin katkılarıyla geniş kapsamlı ve eksiksiz bir kedi cinsi kütüphanesi oluşturmaya gayret ederken paylaşımla artacak birikimimizi ziyaretçilerimize sunuyor, ailemizi sürekli genişletmeyi ve ülkemizin kedi cinsleri hakkında güvenilir bilgiye yer veren en büyük kedi cinsi kütüphanesi hâline gelmeyi hedefliyoruz.

Künye

  • Murat Dinç – İmtiyaz Sahibi
  • Musab Söyler – Yazar
  • Bedirhan Kurt – Yazar
  • Dinç Medya – Proje Geliştirme
  • İyiBirHost – Barındırma Sponsoru

Barındırma Sponsoru Hakkında

İyibirhost, 2009 yılında faaliyet göstermeye başlayan hosting firmasıdır. Türkiye ve Avrupa’da 18 farklı lokasyonda yer sağlayıcı hizmeti vermektedir. Firma; bireysel web, kurumsal web, cPanel web, seo ve Joomla Hosting gibi bilişim alanında kendini geliştirmek isteyen kişilere ve kurumlara hizmet sunmaya devam ediyor. Kullanıcıların bütçelerine ve işletmelerine göre satın alabilecekleri birden çok paket alternatifleri mevcut. Aynı zamanda işletmeler arasındaki rekabette öne çıkmak isteyen müşterilerine özel Seo paketleri de hizmetleri arasında yer alıyor.

İnternet kullanımı ile birlikte sanal dünyada yer edinen web sitelerinin sahip oldukları içerikler ne kadar kaliteli olsa da bu rekabette bir adım öne çıkmaları için bilişim sektörüne ihtiyaç duyulmaya başlamıştır. İyibirhost dijital dünyada rakiplerinin önüne geçmek isteyen işletmeler için gerek duydukları birçok bilişim aracını sunmaktadır. Firma hizmetlerinden yararlanmak isteyen müşteriler web siteleri veya iletişim numaraları ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilir.

Teknik Detaylar

Yazılım / Software: WordPress

Tasarım Geliştirme / Design Development: Dinç Medya – Özel Laura Teması (Murat Dinç)

Yer Sağlayıcı / Location Provider: İyiBirHost (barındırma sponsoru)

Kurumsal Detaylar

Yazışma adresi / Correspondence address: Hamidiye Mahallesi, Sanayi Sitesi, 550 Sokak, No:24 Edremit/Balıkesir

Telefon / Telephone: +90 850 303 6064

E-posta adresi/ Email address: info@miyavliyo.com

Reklam ve sponsorluk için reklam sayfamızı ziyaret edebilir ve iletişime geçebilirsiniz.