Hakkında

Bir Dinç Medya girişimi olarak 2020 yılında yayın hayatına başlayan KediCinsi, “A’dan Z’ye Tüm Kedi Cinsleri” mottosunu benimseyip başta evcil kediler olmak üzere olabildiğince geniş bir yelpazede kedi cinsleri hakkında merak edilen her şeyi ziyaretçileriyle paylaşmayı hedefleyen bir bilgi kaynağıdır.

KediCinsi içerikleri ücretsiz bir şekilde kedi cinslerini her yönüyle, detaylıca tanıtmak üzere kurulmuş, doğru bilgiyi, kolay erişilebilir ve anlaşılabilir hâle getirip kullanıcılarının her an elinin altında olabilecek dijital bir kedi cinsi ansiklopedisi olmayı hedefler.

KediCinsi ekibi, ziyaretçilerimize en doğru bilgiyi sunabilmek için içerisinde en saygın kedi kuruluşları da olmak üzere yirmiye yakın uluslararası kaynağa başvurarak kedi cinsleri konusunda en geniş Türkçe kaynağı oluşturmak için çalışmakta ve ziyaretçilerimizin de desteğiyle içeriklerini ve çalışmalarını günden güne detaylandırıp güncelleştirmektedir.

Kedi cinslerini tarihçesinden bakımına, sağlık durumundan, kişiliğine kadar pek çok başlık altında incelediğimiz platformumuz kedi sahiplerinin kedilerini daha yakından tanımasını, kedi sahiplenecek ziyaretçilerimizin cinsler hakkında bilgi sahibi olmasını sağlamak veya kediler hakkında araştırma yapmak isteyenlere kaynak sunmak amacıyla gelişmeye ve büyümeye devam etmektedir.

Misyonumuz

KediCinsi, ülkemizde ve dünyada yaşayan tüm kedi cinsleri hakkında güvenilir ve doğru bilgileri tüm detaylarıyla ziyaretçilerine sunmayı görev edinmiş ücretsiz bir platform, bir bilgi kaynağıdır. Kedi cinsleri konusunda en geniş Türkçe kaynağı oluştururken, dünyayı yakından takip ederek kendisini sürekli güncel tutmayı ve geliştirmeyi amaçlar.

Vizyonumuz

Ekibimizin titiz, özverili çalışması ve ziyaretçilerimizin katkılarıyla geniş kapsamlı ve eksiksiz bir kedi cinsi kütüphanesi oluşturmaya gayret ederken paylaşımla artacak birikimimizi ziyaretçilerimize sunuyor, ailemizi sürekli genişletmeyi ve ülkemizin kedi cinsleri hakkında güvenilir bilgiye yer veren en büyük kedi cinsi kütüphanesi hâline gelmeyi hedefliyoruz.

Künye

  • Murat Dinç – İmtiyaz Sahibi
  • Musab Söyler – Yazar
  • Bedirhan Kurt – Yazar
  • Dinç Medya – Proje Geliştirme
  • WPX Hosting – Barındırma Sponsoru

Teknik Detaylar

Yazılım / Software: WordPress

Tasarım Geliştirme / Design Development: Dinç Medya – Özel Laura Teması (Murat Dinç)

Yer Sağlayıcı / Location Provider: WPX Hosting (barındırma sponsoru)

Kurumsal Detaylar

Yazışma adresi / Correspondence address: Hamidiye Mahallesi, Sanayi Sitesi, 550 Sokak, No:24 Edremit/Balıkesir

Telefon / Telephone: +90 850 303 6064

E-posta adresi/ Email address: info@miyavliyo.com